Paslaugos ir tarifai:

Mokėjimo planai

Naujiems klientams „Labas kontrakto“ mokėjimo planai neparduodami. Apie jūsų esamą planą mielai papasakosime paskambinus nr. 1501. Čia taip pat pateiksime jums ypatingų pasiūlymų, jei norite pasikeisti turimą planą.

Internetas telefone

Į kišenę kompiuterio neįsidėsi, užtat telefoną − laisvai! Internetas telefone – dalykas patogus: galėsi greitai ir patogiai naršyti savo mėgstamuose tinklalapiuose, tikrinti el. paštą, gūglinti informaciją, susirašinėti su draugais feisbuke ir pan.

Kad galėtum ramiai sau naršyti ir gūglinti savo telefone, atsisiųsk automatinius nustatymus. Tą gali padaryti išsiuntęs nemokamą SMS žinutę numeriu 1500 su raktažodžiu START. Taip pat interneto nustatymus gali paruošti pats.

 • Prieigos taškas (APN): internet
 • IP adresas (Server): 213.226.131.133
 • Prievadas (Port): 9201

Dalis planų jau turi įtrauktų gigabaitų. Nori sužinoti kiek? Kreipkis nr. 1501. Jei plane neturi duomenų arba jie baigėsi, skaityk žemiau, kaip jų įsigyti.

Papildomi 500 MB duomenų telefone tau kainuos 1,4481 Eur. Pradėjus naršyti mobiliajame internete, arba išnaudojus plano duomenis, 500 MB paketas bus užsakytas automatiškai. Jei naudodamasis internetu tą patį mėnesį išnaudosi tau skirtus 500 MB, papildomi 500 MB tau bus užsakyti automatiškai.

Duomenų perdavimas apmokestinamas 1 KB tikslumu.

Tarptautiniai pokalbiai

Į Gibraltarą, Mozambiką ar Malavį − turėdamas LABAS kontraktą gali skambinti į bet kurią pasaulio šalį. Skambinant į užsienį tau nereikės jokių užstatų ar garantinių raštų.

Skambučiai į užsienį apmokestinami minutės tikslumu, įskaitant ir ne pilną paskutinę minutę. Skambučiai ir SMS kainuos tiek, kiek nurodyta čia: https://www.bite.lt/paslaugos/tarptautiniai-pokalbiai

Ryšys Europos Sąjungoje ir EEE

Su “Labas kontraktu” keliauk drąsiai. Keliaujant ir naudojantis paslaugomis tau galios tarifai, nurodyti čia: https://www.bite.lt/paslaugos/rysys-uzsienyje

MMS žinutės

MMS − įdomiau nei paprasta SMS. Įsivaizduok: draugams galėsi siųsti ne tik paveikslėlius, nuotraukas, bet ir balso įrašą, skambučio melodiją, be to, viena MMS žinute gali išsiųsti net keliolika kartų ilgesnį tekstą nei SMS žinute.

Vienos MMS žinutės siuntimo kaina − 0,2665 €.

Balso paštas

LABAS kontrakto balso paštas yra panaši į atsakiklį paslauga, tačiau pranašesnė. Kuo? Kai būsi ne ryšio zonoje, išsijungęs telefoną arba tiesiog nekelsi ragelio, balso paštas įrašys skambinančio asmens pranešimą.

Balso pašto įjungimas NEMOKAMAS
Mėnesio mokesčio NĖRA

Skambutis į balso paštą: 0,1448 € (su PVM) už skambutį.

Balso pašto išklausymas esant užsienyje apmokestinamas pagal užsienyje pasirinkto tinklo tarifus skambinant į Lietuvą.

Infotinklas

Visi LABAS kontrakto klientai skambindami ne į „EUROCOM“ tinklą yra informuojami specialiu signalu.

Jeigu nori atsisakyti paslaugos siųsk (SMS) su minuso ženklu (-) numeriu 1517. SMS yra nemokama.

Sąskaitos

Kaip sužinoti, kokią sumą reikia mokėti?

 • Savo sąskaitos sumą visada gali sužinoti paskambinę trumpuoju numeriu 1500 ir paspaudę skaičių 3, taip pat paskambinę į Klientų aptarnavimo centrą nemokamu telefonu 1501 arba 8 6500 1501 (iš kito operatoriaus tinklo).

Kaip apmokėti sąskaitą?

Grynaisiais pinigais UAB „EUROCOM" sąskaitas apmokėti galite:

 • Parduotuvių „Maxima“ kasose, Loterijos „Perlas“ terminaluose, „Lietuvos spauda“, „Narvesen“ kioskuose, kur tereikia pateikti kvitą su barkodu;
 • „Lietuvos pašto“ poskyriuose, kur arba galėsite pateikti kvitą su barkodu, arba vietoje užpildysite mokėjimo nurodymą. Šiuo atveju įmokos gavėju turite nurodyti UAB „Eurocom“, skiltyje „Kliento kodas“ įrašyti savo „Mokėtojo kodą“, kurį rasite pirmajame sąskaitos puslapyje;
 • „Fox box“ terminaluose, čia tereikės pasirinkti paslaugos teikėją UAB „Eurocom“ ir įvesti savo tel. nr.;
 • Bankų filialuose.

Įmokos kodas 2782. Įmokos priėmimo kaina priklauso nuo banko įkainių.

Įmokas už paslaugas galite pervesti į šias „EUROCOM“ sąskaitas:

 • „Swedbank", banko kodas 73000, a.s. LT987300010107916418.
 • AB SEB bankas, banko kodas 70440, a. s. LT187044060007194361. Įmokas mokant internetu, pavedimo lauke „Kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje" būtina nurodyti mokėtojo kodą, kurį rasite sąskaitos pirmame lape. Pavedimo kaina priklauso nuo banko įkainių.

Automatinis e. sąskaitos apmokėjimas internetinėje bankininkystėje

Ši atsiskaitymo paslauga patogi tuo, kad e. sąskaita pateikiama tiesiai Jūsų e. bankininkystei, ir apmokėti gautą sąskaitą gali automatiškai.

Norint pradėti naudotis E. sąskaitos paslauga su automatiniu apmokėjimu, patariame kreiptis į savo banką ir atlikti šiuos veiksmus:

 1. Užpildyti prašymą E. sąskaitai gauti už UAB „EUROCOM“ suteiktas „Labas kontraktas“ paslaugas.
 2. Sudaryti sutartį dėl automatinio sąskaitos už paslaugas apmokėjimo.

Primename, kad užpildyti prašymą E. sąskaitai gauti bei sudaryti sutartį su automatiniu apmokėjimu galite ir prisijungus prie jūsų banko internetinės bankininkystės.

Užsisakydami paslaugą banke ar banko internetinėje sistemoje, Jūs turite žinoti ir nurodyti savo Mokėtojo kodą, kuris yra pateiktas Jūsų sąskaitos pirmame lape. Jį galite sužinoti ir paskambinę numeriu 1501.

E. sąskaitos pateikimas e. bankininkystei yra apmokestinamas pagal jūsų banko tarifus.

Paslaugų teikimo sąlygos

Bendrosios paslaugų teikimo sąlygos

Tai paslaugų teikimo sąlygos, kurias taikome visiems savo klientams − paslaugų teikimo pradžia, atsiskaitymo tvarka, paslaugų sustabdymas ar nutraukimas ir pan.

Specialiosios paslaugų teikimo sąlygos

Specialiosiose sąlygose yra aprašomi kliento individualūs pasirinkimai – pageidaujamos paslaugos, mokėjimo planai ir kt.